هاشمی: به عشق کشورم ماندم نه مسائل مادی، اگر قول ها عملی نشود، همکاری ام را قطع می کنم

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، سرمربی تیم تفنگ کشورمان گفت: اگر مسائل کاری مان بر طرف نشود و مهمات و تجهیزات مورد نیازمان تامین نشود، نمی مانم.

هاشمی: به عشق کشورم ماندم نه مسائل مادی، اگر قول ها عملی نشود، همکاری ام را قطع می کنم

الهام هاشمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آقای عابدی، در مورد حضورش در اردوی تیم ملی تفنگ و شرایط ادامه همکاری با تیم ملی کشورمان گفت: قرادادم تا خاتمه المپیک بود اما طبق خواسته من بندی در قراردادم بود مبنی بر اینکه بعد از مسابقات قهرمانی آسیایی دوحه هر زمانیکه مایل به ادامه همکاری نباشم اطلاع بدهم و یک ماه بعد با فدراسیون قطع همکاری کنم.

وی در ادامه افزود: مسائل و مسائل کاری مانند مسائل قبل از اعزام ها و تکرار آنها، نداشتن فشنگ برای تمرین و برخی مسائل فنی دیگر باعث شد بلافاصله بعد از دوحه در تاریخ 22 آبان ماه استعفا بدهم تا فدراسیون فرصت کافی برای پیدا کردن مربی داشته باشد چراکه قرار بود اردو 16 آذر آغاز شود اما نه مربی پیدا کردند و نه اردو برگزار شد.

هاشمی تاکید کرد: چند روز پیش بنا به پیشنهاد فدراسیون جلسه ای جهت طرح مسائل و راه های حل آنها داشتیم که حدود 4-5 ساعت طول کشید و قول دادند همه خواسته های من را انجام دهند. لازم می دانم تاکید کنم که در این جلسه کوچکترین خواسته ای در مورد خودم نداشتم و تنها در مورد مسائل کاری صحبت کردم. من به عشق کشورم و قهرمانان بزرگ تیراندازی در ایران مانده ام نه به خاطر مسائل مادی چنانکه اصلا قابل قیاس با درآمد من در خارج از کشور هم نیست. متاسفانه در برخی رسانه ها عنوان شده بود شاید علت عدم همکاری من با فدراسیون دستمزد پایین است که من عمیقا از این قضیه ناراحت شده بودم. به هرحال بعد از قول مساعدی که جهت برطرف همه مسائل مطرح شده دادند از امروز بصورت مشروط وارد اردو شدم اما اگر مسائل کاری مان بر طرف نشود و مهمات و تجهیزات مورد نیازمان تامین نشود، نمی مانم.

سرمربی تیم تفنگ کشورمان با اشاره به شرایط تمرین تیراندازان پیش از اعزام به مسابقات انتخابی المپیک، گفت: ما با تمرین خشک و بدون فشنگ تا کسب سهمیه پیش آمدیم ولی بعد از آن و برای حضور در مسابقاتی در سطح المپیک ادامه این شرایط ممکن نیست. به من قول دادند این مسائل برطرف شود اما اگر نشود بهتر است نه وقت خودم را از بین ببرم نه بچه ها را.

هاشمی یادآور شد: درد اصلی من این است که برنامه ریزی هایم با لغو اردوها و اعزام دیرهنگام به مسابقات جهانی یا نداشتن فشنگ برای تمرین مناسب بهم می خورد. برای حضور در مسابقات دوحه شخصا یک ماه در ایران دنبال فشنگ بودم ولی به هیچ شکل ممکن فراهم نشد و راهی جز اردوی خارجی نبود اما شورای برون مرزی دو بار با اعزام ما مخالفت کرد و در نهایت خودم در جلسه سوم شرکت کردم و خوشبختانه توانستیم رضایت شان را جلب کنیم اما در آخر هم اردوی دو هفته ای که من تدارک دیده بودم به 5 روز کاهش یافت. اگر آن اردو نبود صددرصد دو سهمیه ای را که در سه شرایط گرفتیم نمی گرفتیم و اگر بجای 5 روز توانسته بودیم دو هفته با فشنگ تمرین کنیم به احتمال خیلی زیاد سهمیه بیشتری می گرفتیم. اختلاف الهه احمدی با سهمیه در دوحه تنها 1 امتیاز از 1200 امتیاز بود و اختلاف مه لقا جام بزرگ تنها 4 امتیاز!

سرمربی تیم تفنگ کشورمان شرح داد: خیلی مسائل قابل حل شدن است اما اگر نمی خواهند آنها را حل کنند چرا وقت مان را تلف کنیم؟ فعلا قول دادند خواسته ها اجرا شود اگر اجرا نشود قطعا همکاریم را قطع می کنم.

هاشمی گفت: دوباره تاکید می کنم خواسته های من اصلا شخصی نیست. امیدوارم چیزهایی که برای موفقیت بیشتر بچه ها لازم است فراهم شود. من به عشق بچه ها در تیم ملی ماندم و توانمندی های آنها را می دانم. آنها شایسته بهترین حضور در المپیک هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هاشمی: به عشق کشورم ماندم نه مسائل مادی، اگر قول ها عملی نشود، همکاری ام را قطع می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: به عشق کشورم ماندم نه مسائل مادی، اگر قول ها عملی نشود، همکاری ام را قطع می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید