کیم جونگ اون بالاخره رویت شد

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، کیم جونگ اون در مراسم افتتاح یک کارخانه تولید کود شیمیایی در منطقه ای در شمال پیونگ یانگ شرکت کرده است. تصاویر این مراسم را خبرگزاری رسمی کره شمالی منتشر کرده است. تصاویر نشان می دهد که کیم یو جونگ، خواهر کوچک تر رهبر کره شمالی در این مراسم برادرش را همراهی می کند.

کیم جونگ اون بالاخره رویت شد

خبرگزاری رسمی کره شمالی و خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی با انتشار اخباری از حضور کیم جونگ اون در یک مراسم رسمی خبر دادند.

به گزارش ایسنا، در سه هفته گذشته کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در انظار عمومی ظاهر نشده بود که این امر شایعاتی بسیاری را پیرامون سلامتی وی ایجاد کرد. برخی منابع حتی برآورد هایی را در خصوص مرگ رهبر کره شمالی مطرح کرده بودند.

بر اساس گزارش خبرگزاری یونهاپ، کیم جونگ اون در مراسم افتتاح یک کارخانه تولید کود شیمیایی در منطقه ای در شمال پیونگ یانگ شرکت کرده است. تصاویر این مراسم را خبرگزاری رسمی کره شمالی منتشر کرده است. تصاویر نشان می دهد که کیم یو جونگ، خواهر کوچک تر رهبر کره شمالی در این مراسم برادرش را همراهی می کند.

بر اساس گزارش یونهاپ، این نخستین باری است که رهبر کره شمالی طی هفته های گذشته در انظار عمومی حاضر می شود. او آخرین بار 20 روز پیش در تاریخ 11 آوریل در یک نشست حزب حاکم کارگر دیده شده بود.

خبرگزاری کره شمالی امروز (شنبه) تصاویری را از مراسم افتتاح یک کارخانه کود شیمیایی در سونچون منتشر کرده و گزارش داده است که این مراسم روز جمعه با حضور رهبر کره شمالی برگزار شده است.

طبق این گزارش، رهبر کره شمالی در این مراسم از سیستم تولید این کارخانه کود شیمیایی و نقش آن در صنعت شیمیایی و مواد غذایی کشور تمجید کرده است.

کیم جونگ اون؛ دشمن دوست داشتنی آمریکایی ها

نماینده منتخب مجلس کره جنوبی: اوایل هفته آینده اخباری درباره شرایط رهبر کره شمالی منتشر می شود

جانشینان احتمالی رهبر کره شمالی چه کسانی هستند؟ (فیلم)

منبع: عصر ایران

به "کیم جونگ اون بالاخره رویت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیم جونگ اون بالاخره رویت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید