پیروزی استقلال و انتها یک هفته پرحاشیه، آبیها به بالای جدول رسیدند

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، روز نخست از هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر امروز با ملاقات تیم های استقلال و ماشین سازی در استادیوم آزادی پیگیری شد که این ملاقات با فزونی یک بر صفر آبی پوشان به انتها رسید. میلیچ در دقیقه 57 برای استقلال گل زد.

پیروزی استقلال و انتها یک هفته پرحاشیه، آبیها به بالای جدول رسیدند

آبی پوشان تهرانی که از دو ملاقات گذشته خود صاحب یک پیروزی برابر مس رفسنجان و یک شکست برابر فولاد شده بودند، با این هدف که سه امتیاز خانگی را از آن خود نمایند به مصاف ماشین سازی رفتند اما در نیمه اول نتوانستند به هدف خود برسند.

شاگردان محمود فکری در نیمه اول بخش زیادی از زمان بازی را در اختیار داشتند و حملاتی را روی دروازه تیم تبریزی پی ریزی کردند اما حملات آنها آنقدر زهردار نبود که بتواند دروازه ماشین سازی را با خطر جدی روبرو کند.

استقلال هر چند کوشش کرد در نیمه اول به گل دست پیدا کند اما برای رسیدن به این مهم برنامه خاصی نداشت و ارسال از جناحین در دستور کار این تیم بود اما هیچ ثمری برای شاگردان فکری نداشت.

در نیمه دوم هم فرایند کند و کسل نماینده استقلال تا دقیقه 57 ادامه داشت اما در این لحظه میلیچ با یک ضربه زیبا و دیدنی که با خطای ایستگاهی به دست آمد، آبی پوشان را یک بر صفر از حریف پیش انداخت. در همین دقیقه محمود فکری تصمیم به تعویض شیخ دیاباته گرفت تا فرایند تیمش را هجومی تر کند.

با ورود دیاباته به زمین شرایط به سود استقلال تغییر کرد و این تیم چندین بار صاحب موقعیت گل زنی شد. البته ماشین سازی هم یک بار تا آستانه باز کردن دروازه استقلال پیش رفت اما ضربه بازیکن این تیم به تیر افقی دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 75 مهدی قایدی با دروازه بان در موقعیت تک به تک نهاده شد اما پس از برخورد با وی نقش بر زمین شد که توپ به دیاباته رسید و ضربه این بازیکن به بدن مدافع حریف خورد. مدافعان ماشین سازی یک بار دیگر هم ضربه سر شیخ دیاباته را از روی خط دروازه برگشت دادند.

در دقایق باقی مانده هر چند استقلال برای رسیدن به گل کوشش کرد اما بیشتر تمرکز این تیم روی حفظ گل زده بود تا بتواند سومین ملاقات را با پیروزی به انتها برساند و پس از یک هفته پرحاشیه به سه امتیاز خانگی دست پیدا کند و به شرایط خود در جدول سروسامان بدهد.

استقلال با این پیروزی 6 امتیازی شد و به جمع بالانشینان جدول صعود کرد و باید برای نهایی شدن جایگاهش در هفته سوم منتظر سایر نتایج ملاقاتهای این هفته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیروزی استقلال و انتها یک هفته پرحاشیه، آبیها به بالای جدول رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی استقلال و انتها یک هفته پرحاشیه، آبیها به بالای جدول رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید