فرهاد مجیدی ریسک بزرگی کرد، اتفاقات بالای جدول به کام استقلال شد

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، عباس محمدرضایی در گفتگو با خبرنگاران در مورد حضور سرمربی جوان آبی ها در شرایط سخت این تیم در لیگ نوزدهم گفت: فرهاد مجیدی در زمان سختی به استقلال اضافه شد. او ریسک بزرگی کرد که در بدترین شرایط هدایت این تیم را بر عهده گرفت و در مجموع عملکرد قابل قبولی هم داشت. در آن زمان خیلی ها که به آنها پیشنهاد شده بود سرمربی استقلال شوند کنار رفتند و این ریسک خطرناک را نپذیرفتند اما مجیدی که خودش یک استقلالی قدیمی است و از تجربه بالایی در این تیم برخوردار بود این وظیفه را بر عهده گرفت و حالا باید همه از او حمایت کنیم تا او بتواند در هفته های باقی مانده نتایج بهتری بگیرد.

فرهاد مجیدی ریسک بزرگی کرد، اتفاقات بالای جدول به کام استقلال شد

هافبک پیشین استقلال توضیح داد: آبی پوشان به چند چالش برخوردند، تغییر در کادر فنی استقلال بزرگترین چالش این تیم بود. استراماچونی تیم هجومی ساخته بود و بازیکنان هم به او اعتقاد داشتند و با رفتنش نفرات استقلال از لحاظ روحی و روانی دچار افت شدند. درست است مجیدی در بدترین شرایط به استقلال آمد اما نتیجه دریافت کار سختی بود و اینکه بتوانی بازیکنان را با تفکرات جدید هماهنگ کنی سخت تر بود همه تیم ها از شرایط آرمانی به دور بودند اما در مجموع با شروع دوباره لیگ تا حدودی هماهنگی به تمام تیم ها بازگشته است.

وی در مورد قهرمانی تقریبا زودهنگام پرسپولیس هم گفت: قرمزپوشان با برد مقابل فولاد به قهرمانی دست پیدا کردند و بعید می دانم اتفاقی رخ دهد که آنها نتوانند دوباره جام را بالای سر ببرند البته با شکست فولاد در هفته بیست و پنجم تقریبا نتایج بالانشینان و شکست شهر خودرو، سپاهان و فولاد خوزستان به نفع استقلال شد تا این تیم بتواند همچنان امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشد.

محمدرضایی علت افت استقلال را چنین توضیح داد: بحث تمرین تاکتیکی و بدنسازی متفاوت است. وقتی بدنساز استراماچونی با او به ایتالیا بازگشت فرد جدیدی عهده دار این سمت شد که باید تمرینات آماده سازی را مطابق اهداف کادر فنی پیش می برد بنابراین این یک تغییر در عملکرد بازیکنان بود و باعث می شد تا مدتی شرایط بازیکنان نسبت به قبل تغییر کند البته وجود مصدومان و مبتلا شدن چند بازیکن به ویروس کرونا دلیل اصلی افت آبی پوشان در هفته های اخیر بود اما خوشبختانه از بازی تراکتور شرایط استقلال فرق کرد و این تیم توانست در آبادان و در آن هوای گرم پیروزی دلچسبی را مقابل صنعت نفت به دست آورد.

هافبک پیشین استقلال در انتها و در مورد دیدار روز پنجشنبه برابر نساجی قائمشهر از هفته بیست و ششم گفت: نساجی یک تیم ریشه دار است اسکلت خود را حفظ کرده و در زمان تعطیلی لیگ محمود فکری توانست تیمش را از لحاظ روحی و رونی و کارهای بدنی آماده نگه دارد، افکار هجومی این تیم به سود قرمزپوشان نساجی بوده و اعتقاد دارم دیدار آبی پوشان مقابل نساجی یک بازی سخت و درگیرانه خواهد بود اما دوست دارم برنده این بازی استقلال باشد تا بتواند موقعیت خود را در جدول بهتر کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرهاد مجیدی ریسک بزرگی کرد، اتفاقات بالای جدول به کام استقلال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی ریسک بزرگی کرد، اتفاقات بالای جدول به کام استقلال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید