قصه های طهرون برنامه ای برای روز های کرونایی در نوروز

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: برنامه قصه های طهرون برای روز های کرونایی در نوروز در شبکه های مختلف اجتماعی قابل مشاهده است.

قصه های طهرون برنامه ای برای روز های کرونایی در نوروز

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آقای عابدی، علی اسماعیل زاده مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: با توجه به این که امسال نوروز متفاوتی خواهیم داشت و شهروندان تهرانی به دلیل شیوع ویروس کرونا اوقات فراغت خود را در منازل می گذرانند؛ اقدام به تولید قصه های طهرون به روایتگری نصراله حدادی تهران پژوه کرده ایم که در ایام تعطیلات نوروزی در شبکه های اجتماعی، سرویس اشتراک ویدیو (آپارات) و سایت شهرداری منطقه 11 قابل مشاهده خواهد بود.

وی افزود: روایت قصه های طهرون که تولید آن در نوروز سال گذشته نیز انجام شد؛ تجربه موفقی از بیان آداب و رسوم، فرهنگ و سبک زندگی مردم طهران قدیم به ساکنان امروز کلان شهر تهران بوده است.

به گفته اسماعیل زاده قصه های طهرون با موضوعات بستنی فروشی، مسگری، تخم مرغ رنگی، سفره هفت سین، آب ابنار و بازی های خانگی در طهران قدیم تولید شده است که استاد نصراله حدادی با توجه به شرایط متفاوت نوروز امسال و توصیه به کتابخوانی و ماندن در خانه کتاب های موضوعی تاریخ تهران را به علاقمندان معرفی می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قصه های طهرون برنامه ای برای روز های کرونایی در نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصه های طهرون برنامه ای برای روز های کرونایی در نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید