تهیه کننده سینما بازیگر سریال پایتخت شد

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، یکی از تهیه کنندگان مطرح و پرکار سینمای کشورمان، نقشی کلیدی در مجموعه پایتخت 6 ایفا می نماید.

تهیه کننده سینما بازیگر سریال پایتخت شد

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ آقای عابدی، فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی پایتخت 6 آغاز شده است و این سریال برای پخش در نوروز 1399 آماده می گردد.

آغاز فیلمبرداری این مجموعه به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری با یادی از زنده یاد خشایار الوند نویسنده این سریال همراه بود.

همچون فصل های گذشته، محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، بهرام افشاری، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی بازیگران اصلی پایتخت هستند.

البته طبق شنیده های ما، اتفاق جالبی در فرایند انتخاب بازیگر این مجموعه اتفاق افتاده است؛ سید امیر سیدزاده تهیه کننده مطرح و پرکار سینمای کشورمان، به جمع بازیگران پایتخت 6 اضافه شده و یکی از نقش های کلیدی و اصلی آن را ایفا خواهد نمود.

سیدزاده قرار است به موازات ساخت فیلم های اجتماعی با موضوعات خاص، این بار در محبوب ترین سریال ویژه نوروز در قامت یک بازیگر و نقشی با رگه های سیاسی - اجتماعی حضور پیدا کند.

مجموعه تلویزیونی پایتخت از پربیننده ترین و پرطرفدارترین سریال های تلویزیونی است که توانسته طی سال های اخیر بین مردم محبوب گردد.

منبع:باشگاه وبلاگ آقای عابدی

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تهیه کننده سینما بازیگر سریال پایتخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهیه کننده سینما بازیگر سریال پایتخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید