گل محمدی: حمیداوی مراقب افراد ناپاکی که اطرافش هستند باشد، تیم ما برای قهرمانی بسته نشده است

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو با مقایسه شرایط مالی این با دیگر تیم های بالای جدولی تأکید که شهر خودرو برای قهرمانی بسته نشده است.

گل محمدی: حمیداوی مراقب افراد ناپاکی که اطرافش هستند باشد، تیم ما برای قهرمانی بسته نشده است

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، یحیی گل محمدی بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل گل گهر و قرار دریافت در صدر جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر در جمع وبلاگ آقای عابدی گفت: من قبل از بازی گفتم بازی سختی مقابل گل گهر پیش رو داریم و ممکن است برخی از این اظهارنظر من خوش شان نیامده باشد، اما دیدید که بازی چقدر سخت شد.

وی اضافه کرد: تیم هایی که به مشهد می آیند اولویت شان نباختن است و همین مسئله کار را برای ما سخت تر می کند. ما امروز در نیمه اول به کلی بازی را در کنترل داشتیم و دنبال این بودیم که از فضاهای خالی که با پاس های زیاد به دست می آمد، استفاده کنیم. البته کارمان در نیمه اول خیلی سخت بود. حریف در بازی های اخیر خود پیشرفت خوبی کرده بود و امروز هم فراتر از انتظارمان ظاهر شد. آنها حتی می توانستند از ما جلو بیفتند که مهدی رحمتی روز خوبش بود و با عکس العمل های خوبش در این برتری نقش زیادی داشت.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر با تأکید بر اینکه فشار زیادی روی بازیکنان تیمش بود، گفت: فشار پیروز شدن در این مسابقه باعث شد بازیکنانم تلاش بیشتری انجام دهند که از آنها تشکر می کنم، چون تا ثانیه های پایانی دست از تلاش برنداشتند. بازیکنان ما با ارائه بازی هجومی به دنبال این بودند تا گل های زیادی به ثمر برسانند، اگرچه باید به حریف هم بابت بازی خوبش تبریک بگویم.

گل محمدی در پاسخ به سؤال وبلاگ آقای عابدی در مورد عملکرد سعید صادقی شرح داد: صادقی در دو بازی اخیر پایه گذار گل های سه امتیازی ما بوده و کیفیت خوبی از خود به نمایش گذاشته است. علاوه بر او تشکری هم از تمام بازیکنانم دارم که تفکر پیروزی در ذهن شان است. آنها به عشق هواداران همه چیز را تحمل کرده و خوب تمرین می کنند.

وی در واکنش به طرح این موضوع که به زودی بازی های سختی در انتظار تیمش خواهد بود، یادآور شد: آنچه معین است تیم ما برای قهرمانی بسته نشده و در مقایسه با رقبا هزینه مان خیلی کمتر و شاید یک چهارم آنها بوده است. با این حال از بازی مقابل رقبای سخت استقبال می کنیم، از این جهت که می فهمیم چند مرده حلاج هستیم. برای بازی های آینده امیدوار به حل مسائل سخت افزاری تیم مان هستیم.

گل محمدی با اشاره به مسائل تیمش گفت: اواخر فصل پیش به ما گفتند که برای فصل آینده شرایط متفاوت خواهد بود، اما با وجود این وعده پنج شش ماه است که همچنان در زمین منزل آباد تمرین می کنیم. باید از مسئولان آستان قدس تشکر کنم که اجازه می دهند هفته ای یک بار در ورزشگاه امام رضا (ع) تمرین کنیم. به شخصه انتظار بیشتری از مسئولان شهری و باشگاه برای حل مسائل زمین تمرین دارم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو راجع به عملکرد داور بازی این تیم مقابل گل گهر سیرجان نیز شرح داد: داوری یکی دو اشتباه داشت و فکر کنم در آن صحنه ای که رحمتی توپ را ارسال کرد، آفساید به اشتباه گرفته شد. در مجموع از غلامی و تیم داوری اش رضایت دارم از این جهت که بازی سنگینی را سوت زدند.

وی در پایان در ارتباط با شرایط مالی تیمش و ارتباط خود با حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو نیز گفت: در پرداختی ها به بازیکنان مسئله ای وجود ندارد، اما پاداش های آسیایی هنوز به بازیکنان داده نشده است. حمیداوی مانند برادر من است. به ایشان توصیه می کنم مراقب افراد ناپاکی که ممکن است اطرافش باشند و در سیاست گذاری های باشگاه تأثیر بگذارند، باشد. از مالک باشگاه می خواهیم بیشتر از تیم پاک شهر خودرو مراقبت داشته باشد تا به شخصیت تیمش لطمه ای وارد نشود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گل محمدی: حمیداوی مراقب افراد ناپاکی که اطرافش هستند باشد، تیم ما برای قهرمانی بسته نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: حمیداوی مراقب افراد ناپاکی که اطرافش هستند باشد، تیم ما برای قهرمانی بسته نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید