کلاس های دانشجویان دانشگاه آزاد تا انتها ترم به صورت مجازی برگزار می گردد ، آغاز امتحانات از 24 خرداد

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، مسئول ستاد مرکزی آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امتحانات خاتمه ترم دانشگاه آزاد اسلامی از 24 خرداد تا 13 تیر به مدت سه هفته برگزار می گردد.

کلاس های دانشجویان دانشگاه آزاد تا انتها ترم به صورت مجازی برگزار می گردد ، آغاز امتحانات از 24 خرداد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ آقای عابدی، جواد علمایی مسئول ستاد مرکزی آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به زمان برگزاری امتحانات پایان ترم نیمامسال دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: کلاس های آموزشی و جبرانی دانشگاه تا 17 خرداد به صورت مجازی ادامه خواهد داشت و پس از آن دانشجویان یک هفته برای آماده سازی حضور در امتحانات، فرجه خواهند داشت.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: با توجه به شرایط ویژه کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا، امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد اسلامی در نیم امسال به مدت سه هفته از 24 خرداد تا 13 تیرماه، با رعایت کامل پروتکل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.

علمایی افزود: پس از پایان امتحانات، دروس عملی از قبیل آزمایشگاه و کارگاه های عملی شروع شده و متناسب با اتمام کلاس ها، امتحانات توسط استاد مربوطه اخذ و نمرات آن در کارنامه نیمامسال ثبت می گردد.

وی توضیح داد: در جلسه امروز هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شد، اساتید مقاطع تحصیلات تکمیلی از امروز به منظور برطرف اشکال دانشجویان در محل کار خود حضور داشته باشند. همچنین در مدت سه هفته باقی مانده تا 17 خرداد، کلاس های آموزشی و جبرانی اساتید مقاطع کاردانی و کارشناسی که به هر دلیل پیروز به برگزاری و تکمیل کلاس های خود نشده اند، به صورت مجازی برگزار می گردد. این کلاس ها برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می تواند به صورت حضوری یا مجازی برگزار گردد.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به زمان برگزاری ترم تابستانی این دانشگاه نیز، گفت: ترم تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی طبق روال هر سال، اما به صورت مجازی برگزار خواهد شد و ثبت نام آن از 13 تیر و بلافاصله پس از پایان امتحانات ترم جاری انجام می گردد.

علمایی در پایان تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در بازگشایی دانشگاه و برگزاری کلاس ها تابع مصوبات ستاد ملی مقابله با کروناست و براساس تصمیم این ستاد عمل می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کلاس های دانشجویان دانشگاه آزاد تا انتها ترم به صورت مجازی برگزار می گردد ، آغاز امتحانات از 24 خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های دانشجویان دانشگاه آزاد تا انتها ترم به صورت مجازی برگزار می گردد ، آغاز امتحانات از 24 خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید