صدور 18 موافقت اصولی برای طرح های گردشگری در استان ایلام

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، رئیس گروه برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از صدور 18 موافقت اصولی طرح های گردشگری طی شش ماهه نخست امسال در این استان اطلاع داد.

صدور 18 موافقت اصولی برای طرح های گردشگری در استان ایلام

به گزارش وبلاگ آقای عابدی به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام، محمد نورالهی گفت: در راستای تقویت زیرساخت های گردشگری، ایجاد اشتغال پایدار و توجه ویژه به پتانسیل های موجود در سطح استان ایلام در شش ماهه نخست امسال 18 موافقت اصولی برای طرح های گردشگری با حجم سرمایه گذاری 550 میلیارد ریال صادر شده است.

رئیس گروه برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام اضافه نمود: این موافقت های اصولی برای ساخت طرح های گردشگری در قالب مجتمعهای گردشگری، هتل، مراکز سرگرمی تفریحی، سفرهخانه سنتی، رستوران سنتی و ... در سطح استان صادر شده است و پیشبینی می گردد با اجرای این طرحها برای 335 نفر اشتغال زایی گردد.

نورالهی رویکرد اداره کل میراث فرهنگی استان ایلام را توسعه پایدار گردشگری دانست و توضیح داد: راه اندازی تأسیسات گردشگری با هدف تقویت زیرساخت های اقامتی و پذیرایی، ایجاد اشتغال زایی، احیای فرهنگ، آداب و رسوم بومی، رونق مالی جوامع محلی و آشنایی گردشگران با جاذبه های تاریخی و طبیعی انجام می گردد.

او اظهار کرد: گردشگری صنعتی پویا بوده و سرمایه گذاری در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برای توسعه زیرساخت های بخش گردشگری در استان آماده همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی هستیم.

منبع: میراث آریا

به "صدور 18 موافقت اصولی برای طرح های گردشگری در استان ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور 18 موافقت اصولی برای طرح های گردشگری در استان ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید