شهردار لندن از داشتن تابعیت آمریکا منصرف شد

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، خبرنگاران: شهردار لندن میخواهد تا ضمن دست کشیدن از تابعیت آمریکایی، برای کسب پست نخست وزیری انگلیس نامزد گردد.

شهردار لندن از داشتن تابعیت آمریکا منصرف شد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آقای عابدی به نقل از راشا تودی، بوریس جانسون شهردار لندن در نظر دارد تا ضمن اعاده تابعیت آمریکایی، برای کسب نخست وزیری انگلیس رقابت کند.

جانسون در گفت وگو با ساندی تایمز تأکید کرد که دلیلی که من فکر می کنم به خاطر آن تغییر را ایجاد کنم، تعهد همیشگی من به انگلیس بوده است.

بوریس جانسون به خاطر اینکه در نیویورک متولد شده، دارای تابعیت دوگانه است.

جانسون اضافه نمود: این حادثه تولد بوده است که به من این چیز را داده است. ولی اکنون قصد دارم این مسئله را تغییر دهم.

جانسون میخواهد برای انتخابات پارلمانی در اوکسبریج رقابت کند. وی به زودی با متیو بارزون سفیر آمریکا در انگلیس ملاقات خواهد نمود تا این درخواست خود را ارائه کند.

البته کارشناسان حقوقی بر این باورند که تابعیت دوگانه مانعی برای جانسون نخواهد بود تا نخست وزیر انگلیس گردد. با این حال، وفاداری وی ممکن است زیر سؤال برود اگر گذرنامه آمریکایی خود را تحویل ندهد.

یکی از اولویت های مهم جانسون برای اتخاذ این تصمیم، کوشش وی برای اجتناب از پرداخت مالیات دوگانه بوده است. حتی یک شهروند آمریکایی که در خارج از این کشور زندگی می نماید، باید مالیات بپردازد. در ماه ژانویه، جانسون یک لایحه مالیاتی آمریکا را حل و فصل کرد و این لایحه مالیاتی را کاملا ظالمانه توصیف نمود.

.

منبع: تسنیم

به "شهردار لندن از داشتن تابعیت آمریکا منصرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار لندن از داشتن تابعیت آمریکا منصرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید