برگزاری تودیع و معارفه سینمایی در وزارت ارشاد

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، تهران (پانا) - معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی و دبیر جشنواره فیلم فجر در برنامه ای تودیع و معارفه شدند.

برگزاری تودیع و معارفه سینمایی در وزارت ارشاد

به گزارش ایسنا، در ابتدای این برنامه که ظهر امروز 16 مهر ماه در سالن جلسات سازمان سینمایی برگزار گردید حسین انتظامی با قدردانی از زحمات 15 ماهه سید محمد مهدی طباطبایی نژاد در معاونت ارزشیابی و نظارت گفت: ایشان با جدیت و قاطعیتی که داشت، فضاهای خوبی را برای فعالیت حرفه ای سینما باز کرد و رابطه شان هم با سینماگرها خیلی خوب بود تا آنجا که در طی یک ماهی که صحبت رفتن ایشان بود به کَرات از جناح ها و تفکرات مختلف درباره مَحاسن کاری، اخلاق، جدیت، پیگیری ها و احساس دلسوزی نسبت به سینما و سینماگران شنیده شد و درخواست داشتند مانع رفتن ایشان شویم که متاسفانه نشد.

رییس سازمان سینمایی ادامه داد: از ایشان تشکر می کنم که دبیری جشنواره و مشاوره اینجانب را پذیرفتند. مخصوصا جشنواره فیلم فجر سال جاری که حساسیت های ویژه خود را دارد. البته عمده آثاری که در جشنواره سال جاری شرکت دارند در زمان مسئولیت ایشان پروانه ساخت و نمایش گرفتند و تسلطشان بر روی فیلم های این دوره بیشتر است.

انتظامی درباره ابراهیم داروغه زاده که به دلیل بیماری در این برنامه حاضر نبود نیز گفت: ایشان در دوره معاونت ارزشیابی و نظارت با پیگیری هایی که داشت پیروز بود و در دبیری جشنواره سال گذشته نیز با موجی که راه افتاده بود و حساسیت های موجود با حُسن تدبیر توانستند جشنواره را با کمترین حاشیه و بیشترین مشارکت برگزار نمایند. ایشان راهی فیلمسازی و فراوری حرفه ای شدند که امیدواریم در این حوزه هم بدرخشند.

رئیس سازمان سینمایی با اشاره به معاون جدید ارزشیابی و نظارت اظهار کرد:آقای رجبی فروتن که فروتنی و اخلاق ایشان زبانزد است، از چهره های قدیمی سازمان سینمایی هستند که در دوره های مختلف مسئولیت مرتبط نظارتی داشتند و مدت زیادی نیز مدیرت شبکه نمایش خانگی را عهده دار بودند ودر کارشان مسلط هستند.

در ادامه سید محمدمهدی طباطبایی نژاد در سخنانی با تقدیر از همکارانش در معاونت ارزشیابی و نظارت در دوران مسئولیتش و قدردانی از اعتماد رییس سازمان سینمایی گفت: کوشش می کنیم جشنواره فیلم فجر که در کنار راهپیمایی 22 بهمن مهمترین رویداد جشن انقلاب است نه فقط یک رویداد سینمایی بلکه یک رویداد فرهنگی که تصویری از انقلاب شکوهمند اسلامی را در قالب یک جشن ملی عرضه می نماید به شایسته ترین شکل و با رعایت آنچه که باید در شرایط کرونایی به آن توجه داشت، برگزار گردد که این خود بهانه مهمی است تا سینما ثابت کند که زنده است و به حیات خود البته سخت ادامه می دهد. امیدوارم ادامه جهت را با یاری همه دوستان سهل تر طی کنم.

سعید رجبی فروتن معاون جدید ارزشیابی و نظارت نیز گفت: در شرایطی این سمت را به عهده می گیرم که انصافا بسیاری از اقدامات بنیادی و زیربنایی شکل گرفته است. قطعا مجموعه کوشش ها یاری می نماید تا فعالیت ها و کارها به صورت روان تری انجام گیرد و من هم در ادامه همین جهت حرکت خواهم کرد . با موافقت ضمنی که از آقای انتظامی گرفتم اختیارات قانونی مدیران کل در معاونت ارزشیابی و نظارت بیش از گذشته خواهد شد تا تمرکز معاون بر روی مسائل عمده تر و اساسی تر باشد تا بتوانیم وظایفمان را آنطور که انتظارات نظام و مراجع بالادستی است به نحو احسن انجام دهیم.

بهمن حبشی مدیر کل اداره نظارت بر فراوری هم به نمایندگی از همکارانش سخنانی را عنوان نمود.

در سرانجام احکام سید محمد مهدی طباطبایی نژاد به عنوان دبیر جشنواره فیلم فجر و مشاور رییس سازمان و سعید رجبی فروتن به عنوان معاون ارزشیابی و نظارت توسط حسین انتظامی اعطا شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "برگزاری تودیع و معارفه سینمایی در وزارت ارشاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تودیع و معارفه سینمایی در وزارت ارشاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید