احتمال تمدید دورکاری ، بیماران تازه بستری در تهران بیش از 2 برابر بهبودیافته ها ، موج سوم کرونا در تهران زودتر از دیگر استان ها

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، از افزایش آمار مبتلایان به کرونا طی روزهای اخیر در تهران اطلاع داد و گفت: آمار مبتلایان به کووید-19 با شیبی ملایم رو به افزایش است. در استان تهران ورود موج سوم کرونا بسیار زودتر از سایر استان ها شکل می گیرد

احتمال تمدید دورکاری ، بیماران تازه بستری در تهران بیش از 2 برابر بهبودیافته ها ، موج سوم کرونا در تهران زودتر از دیگر استان ها

به گزارش وبلاگ آقای عابدی به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر علیرضا زالی در گفت وگوی زنده خبری، با اشاره به ضرورت اعمال قوانین دورکاری کارکنان ادارت با هدف کنترل پاندمی کرونا در تهران، اظهارکرد: استمرار دورکاری کارکنان می تواند از افزایش شیوع کرونا پیشگیری کند.

وی با اعلام افزایش آمار مبتلایان، بستری شدگان و فوتی های با تشخیص کرونا در مقایسه با هفته های قبل، ضرورت اعمال محدویت ها را خواهان شد و اضافه کرد: دورکاری کارکنان ادارات علاوه بر کاهش حضور کارمندان، از فراوری سفرهای درون شهری و افزایش بار ترافیک می کاهد. بنابراین کماکان پیشنهاد ستاد عملیات مقابله با کرونا، استمرار محدودیت در ترددهاست.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران با بیان این که متاسفانه آمار مبتلایان به کووید-19 در مقایسه با هفته گذشته در تهران رو به افزایش است، گفت: مجموعا در 24 ساعت گذشته بالغ بر 659 بیمار دراستان تهران با تشخیص کرونا بستری شده اند که این آمار در مقایسه با هفته گذشته سیر صعودی داشته است.

دکتر زالی با بیان این که 143 نفر از مبتلایان قطعی به کرونا در بخش های مراقبت های ویژه بستری شده اند، گفت: سهم بیماران سرپایی که احتیاج به بستری در بخش های درمانی داشته اند نیز 9,9 دهم درصد را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: از مجموع افرادی که به عنوان بیمار بیمارستانی نیز به مراکز درمانی تهران با تشخیص کرونا مراجعه نموده اند، 21 درصد در بخش های مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفته اند.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از افزایش آمار مبتلایان به کرونا طی روزهای اخیر در تهران اطلاع داد و گفت: آمار مبتلایان به کووید-19 با شیبی ملایم رو به افزایش است.

دکتر زالی با اشاره به این که پیش بینی می گردد تهران به سمت موج سوم کرونا در حرکت باشد، اضافه کرد: در استان تهران ورود موج سوم کرونا بسیار زودتر از سایر استان ها شکل خواهد گرفت و در هفته های پیش رو با افزایش آمار بیماران کرونایی، تهران شرایط جدیدی را تجربه می نماید.

وی با اشاره به این که محدودیت در ترددها و دورکاری کارکنان ادارات به میزان قابل توجهی می تواند از سرایت پذیری کرونا بکاهد، تاکید نمود: کاهش حضور و فعالیت کارکنان در ادارات پیشنهاد فنی و کارشناسی ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران است.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران ادامه داد: گروه های پرخطر کماکان از حضور در محل کار معاف هستند و این گروه ها می توانند ضمن ارائه گواهی پزشکی از قوانین محدودیت ها استفاده نمایند.

به گزارش وبلاگ آقای عابدی آنلاین، زالی همچنین در گفتگویی تلویزیونی درباره تعداد بیماران ترخیص شده در 24 ساعت گذشته گفت: تنها 243 بیمار ترخیص شده اند.

  • تهران در آستانه موج سوم کرونا | افزایش آمار مبتلایان کرونا؛ درخواست اعمال دوباره محدودیت ها
منبع: همشهری آنلاین

به "احتمال تمدید دورکاری ، بیماران تازه بستری در تهران بیش از 2 برابر بهبودیافته ها ، موج سوم کرونا در تهران زودتر از دیگر استان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تمدید دورکاری ، بیماران تازه بستری در تهران بیش از 2 برابر بهبودیافته ها ، موج سوم کرونا در تهران زودتر از دیگر استان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید