شروع سومین پیش فروش تارا و فروش فوری دناپلاس توربواتوماتیک از امروز

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، همچنین در چهاردهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، خودرو دناپلاس توربواتوماتیک نیز طبق روال مرسوم فروش های فوق العاده با قیمت قطعی و موعد تحویل 90 روزه عرضه شده است.

شروع سومین پیش فروش تارا و فروش فوری دناپلاس توربواتوماتیک از امروز

گروه صنعتی ایران خودرو از امروز (چهارشنبه) به مدت چهار روز دو طرح پیش فروش یکساله و فروش فوق العاده را اجرا خواهد نمود.

علاوه براینکه سومین مرحله از پیش فروش خودرو تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک اجرا می گردد؛ دو محصول دناپلاس توربواتوماتیک و وانت آریسان این گروه خودروسازی در قالب چهاردهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو عرضه می گردد.

بر این اساس، در چهاردهمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو، برخلاف روال همیشگی فروش های فوق العاده که با قیمت قطعی و با موعد تحویل 90 روزه اجرا می شوند؛ اینبار ایران خودرو میخواهد محصول وانت آریسان دوگانه سوز را با قیمت قطعی و موعد تحویل 45 روزه عرضه کند.

نکته قابل توجه در این فروش این است که در این طرح فروش، طبق مصوبه کمیته خودرو شروط عدم ثبت نام در 48 ماهه گذشته در ایران خودرو وسایپا و همچنین داشتن پلاک انتظامی فعال برای متقاضیان خرید وانت آریسان دوگانه سوز اعمال نخواهد شد.

همچنین در چهاردهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، خودرو دناپلاس توربواتوماتیک نیز طبق روال مرسوم فروش های فوق العاده با قیمت قطعی و موعد تحویل 90 روزه عرضه شده است.

علاوه براین گروه صنعتی ایران خودرو، همزمان با اجرای چهاردهمین مرحله از فروش فوق العاده دو محصول خود، سومین مرحله از پیش فروش خودروی تازه وارد خودرو تارا را در دو مدل دستی و اتوماتیک به مرحله اجرا گذاشته است که براساس آن موعد تحویل تارا با گیربکس دستی، مهر الی اسفند 1400 و خودرو تارا با گیربکس اتوماتیک بهمن الی اسفند ماه 1400 خواهد بود. قیمت هر دو نوع این خودرو، مطابق با زمان قیمت خودرو در روز تحویل خواهد بود.

میزان پیش پرداخت لازم برای برندگان این مرحله از پیش فروش تارا به تفکیک نوع گیربکس به توضیح زیر است:

این گروه خودروسازی در راستای پاسخگویی به احتیاج مشتریان و با هدف تسریع در مشارکت متقاضیان خرید محصولات، ثبت نام برای هر دو طرح (پیش فروش یکساله تارا و فروش فوق العاده دناپلاس توربواتوماتیک و وانت آریسان دوگانه سوز) را از امروز (چهارشنبه) شروع نموده و به مدت چهار روز (تا خاتمه روز شنبه 16 اسفندماه) اجرا خواهد نمود.

متقاضیان هریک از این طرح ها، می توانند در این مدت نسبت به ثبت نام خودرو موردنظر خود اقدام نمایند. همچنان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که پیروز به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از طرح های فروش ایران خودرو، اقدام به ثبت نام نمایند.

همانند روال طرح های قبلی، پس از خاتمه مهلت ثبت نام و احراز هویت متقاضیان، قرعه کشی در حضور نمایندگان نهاد های نظارتی انجام و اسامی نفرات برگزیده پس از گذشت حداکثر سه روز از خاتمه زمان ثبت نام، اعلام خواهد شد.

پس از آن نیز مشتریان ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا تمام مبلغ خودرو های طرح فروش فوق العاده و مبلغ علی الحساب خودرو تارا در طرح پیش فروش را واریز نمایند. طبیعتا عدم واریز در مدت مذکور، به منزله انصراف خواهد بود.

علاه براین همچنان طبق مصوبه کمیته خودرو، به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودروها، شرایط و محدودیت های پیشین اعم از 48 ماه از زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا و نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی (به جز وانت آریسان دوگانه سوز)، لزوم ارائه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی، ممنوعیت انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث و عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی وجود دارد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیش تر و ثبت نام در این طرح ها، می توانند به پایگاه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه نمایند.

منبع: فرادید

به "شروع سومین پیش فروش تارا و فروش فوری دناپلاس توربواتوماتیک از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع سومین پیش فروش تارا و فروش فوری دناپلاس توربواتوماتیک از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید