40 واحد صنفی در زنجان پلمب شد

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: 40 واحد صنفی در منطقه اسلام آباد زنجان پلمب شد.

40 واحد صنفی در زنجان پلمب شد

سید محمود موسوی شنبه 9 فروردین در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: با توجه به این که پنج شنبه هفتم فروردین آخرین فرصت فعالیت واحدهای صنفی غیرضرور در زنجان بود، در اسلام آباد 40 واحد صنفی که به اخطارها توجه نکرده بودند تا انتها شیوع کرونا پلمب شد.

وی یادآور شد: چنانچه واحدی به مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا تمکین نکند و فعالیت خود را ادامه دهد، مجدد پلمب شده و تا یک ماه بعد از اتمام شیوع کرونا نیز همچنان پلمب باقی می ماند.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان، با بیان این که میوه فروشی ها مستثنی از موضوع تعطیلی هستند، گفت: واحدهایی که لیموترش می فروشند و کار آنها آبگیری از این محصول است نیز فعال هستند و فعالیت آنها بلامانع است.

موسوی به مستأجران واحدهای صنفی خوش حساب اشاره نمود و اضافه کرد: با شیوع کرونا و کاهش رونق کسب و کار و تعطیلی واحدهای صنفی، موجران این واحدها کرایه دریافت نمی نمایند.

وی تاکید نمود: مراعات حال این بازاریان خوش حسابی که مستاجر هستند، نیز توسط اتاق اصناف و اتحادیه های مرتبط انجام می گردد.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با تاکید بر اینکه فعالان واحدهای صنفی سلامت خود را در اولویت قرار دهند، اضافه کرد: این واحدها با تعطیلی کسب و کار و با قطع زنجیره شیوع کرونا سلامتی هموطنان را تضمین نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "40 واحد صنفی در زنجان پلمب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "40 واحد صنفی در زنجان پلمب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید