کرونا در آمریکا هم قربانی گرفت

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، رسانه های آمریکایی گزارش داده اند که در ایالت واشنگتن دستکم یک نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده است.

کرونا در آمریکا هم قربانی گرفت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آقای عابدی، رسانه های آمریکایی روز شنبه از ثبت اولین مورد مرگ بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جدید (کووید-19) در این کشور خبر دادند.

بر اساس این گزارش ها، این فرد ظاهرا یکی از دو نفری است که اخیرا اعلام شده بود در ایالت واشنگتن مبتلا به ویروس کرونا تشخیص داده شده اند. یکی از این دو نفر اخیرا از کره جنوبی بازگشته بود، اما نفر دوم هیچ ارتباط روشنی با افراد یا کشورهای پرخطر نداشته است.

قرار است مسئولان ایالت واشنگتن تا ساعتی دیگر در این خصوص نشست خبری برگزار نمایند.

پیش از این گزارش شده بود که در حال حاضر دستکم 60 مورد تأییدشده ابتلا به کرونا در آمریکا ثبت شده و صدها نفر هم به ظن ابتلا به این ویروس، در قرنطینه قرار گرفته اند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که قرار است امشب برای دومین بار در خصوص شرایط کرونا در آمریکا در نشست خبری حاضر گردد، با اشاره به مرگ سالانه ده ها هزار آمریکایی به دلیل ابتلا به آنفولانزا، رسانه ها را به بزرگنمایی در خصوص کرونا با هدف تضعیف شانس وی در انتخابات ریاست جمهوری متهم نموده است.

هراس از شیوع کرونا در آمریکا، بازار بورس این کشور را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. رشد قابل توجه شاخص های بورس آمریکا که در سه سال گذشته همیشه به عنوان یکی از دستاوردهای ادعایی ترامپ مطرح بوده، ظرف تنها یک هفته، به کلی از میان رفته است.

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "کرونا در آمریکا هم قربانی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا در آمریکا هم قربانی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید