قاتل مادر و دختر در ایستگاه مـرگ

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، مرد میانسالی که زن برادر و دختر کوچک او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

قاتل مادر و دختر در ایستگاه مـرگ

به گزارش گروه حوادث وبلاگ آقای عابدی از ایران، به دنبال گزارش قتلی که در ساعت 21:13 هشت شهریور 96 از سوی مأموران کلانتری 152 خانی آبادنو به بازپرس کشیک قتل پایتخت رسید، تحقیقات آغاز شد.

دقایقی بعد از اعلام خبر محسن مدیرروستا، بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در محل وقوع قتل حاضر شدند.

زن 29 ساله ای به نام شب بو و دختر 4 ساله اش آیلین در طبقه سوم خانه ای در پاسگاه نعمت آباد به قتل رسیده بودند. دختر 11 ساله مقتول نیز با ضربات چاقو بشدت مجروح شده و در کنار جسد مادر و خواهرش افتاده بود. دختر مجروح به بیمارستان منتقل شد و پس از بهبودی عامل قتل مادر و خواهرش را عمویش احمد معرفی کرد.با اطلاعاتی که تنها بازمانده این جنایت به تیم جنایی داد، مأموران به دستور بازپرس جنایی وارد عمل شده و احمد را بازداشت کردند.

مرد میانسال که ابتدا منکر قتل ها بود، در نهایت لب به اعتراف گشود و به قتل عام خانوادگی اعتراف کرد و گفت: مدتی بود که به رفتار همسر برادرم شک نموده بودم و وقتی به برادرم گفتم او اهمیتی نداد و به همین دلیل تصمیم گرفتم که همسر برادرم را به صورت نامحسوس زیر نظر بگیرم.

از سویی یکی از دوستان برادرم به خانه او رفت و آمد زیادی داشت و احتمال دادم که با او ارتباط داشته باشد. به همین خاطر شب حادثه وقتی به مقابل خانه برادرم رفتم، خودرو دوست برادرم را دیدم و احتمال دادم که او در خانه باشد. چند ساعت بعد با کلیدی که داشتم وارد خانه شدم و با همسر برادرم در حالی روبرو شدم که در کنار دو دخترش خوابیده بود و از دوست برادرم هم خبری نبود.

او ادامه داد: وقتی دیدم دوست برادرم آنجا نیست نظرم عوض شد و تصمیم گرفتم که با شب بو صحبت کنم. او را بیدار کردم که با دیدن من آغاز به سر و صدا کرد و من هم با چاقو به او و بچه هایش حمله کردم. بعد از آن هم فرار کردم.

با تکمیل تحقیقات و به درخواست اولیای دم، متهم در دادگاه کیفری به دوبار قصاص محکوم شد. با تأیید این حکم در دیوانعالی کشور، چهارشنبه گذشته او در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "قاتل مادر و دختر در ایستگاه مـرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتل مادر و دختر در ایستگاه مـرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید