سولسشایر: آغاز بازی خیلی عجیب بود، به گلی که لایقش بودیم، دست یافتیم

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، اولگنار سولسشایر از تساوی مقابل تیم فوتبال اورتون به عنوان یک نتیجه عادلانه نام برد.

سولسشایر: آغاز بازی خیلی عجیب بود، به گلی که لایقش بودیم، دست یافتیم

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، اولگنار سولسشایر پس از تساوی - یک - یک تیمش مقابل اورتون در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر انگلیس از رقم خوردن یک نتیجه عادلانه گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد گفت: این بازی 2 نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول عالی بودیم. البته آغاز کار خیلی عجیب رقم خورد و نباید یک - صفر عقب می افتادیم. پس از آن فوتبال فوق العاده ای بازی کردیم و باید با برد به رختکن می رفتیم. در سرانجام می توانستیم برنده شویم. در کل نیمه دوم دفاع کردیم و از این امتیاز راضی هستیم. یک امتیاز چیزی است که هر 2 تیم لایق آن بودند. نیمه اول برای ما و نیمه دوم برای آن ها به نظر می رسید.

او درباره اشتباه داوید دخه آ اضافه نمود: اگر خیلی توپ را نگه دارید، این اتفاق در فوتبال رخ می دهد. کالورت لوین همه توپ ها را تعقیب می نماید و بد شانس بودیم که توپ وارد دروازه شد. به این صحنه واکنش نشان دادیم و به گلی که لیاقتش را داشتیم، دست یافتیم.

سولسشایر درباره تاثیر برونو فرناندس گفت: او بازیکن خوبی است و بازیکنی که چنین کاری برای ما انجام بدهد را کم داشتیم. از مشارکت او راضی هستم.

او در سرانجام اضافه نمود: بازی در سرانجامی کار پر جنب و جوش بود. فکر می کردیم می توانیم و باید برنده شویم اما بعد در آن سوی زمین، لحظات دراماتیکی پیش آمد. داوید دخیا به من گفت به خاطر حضور گیلفی سیگوردسون در آن صحنه حواسش پرت شده است. مهار او با پای راست فوق العاده بود. اطمینان صددرصدی داشتم که آن توپ گل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولسشایر: آغاز بازی خیلی عجیب بود، به گلی که لایقش بودیم، دست یافتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: آغاز بازی خیلی عجیب بود، به گلی که لایقش بودیم، دست یافتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید