تاریخ عرضه بازی One Punch Man معین شد

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، شرکت بازی سازی باندی نامکو تاریخ عرضه ی بازی One Punch Man: A Hero Nobody Knows را تعیین نموده است. این بازی مبارزه ای قرار است در روز 28 فوریه سال 2020 روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه گردد.

تاریخ عرضه بازی One Punch Man معین شد

بازی One Punch Man توسط استودیوی Spike Chunsoft ساخته می گردد؛ استودیویی که اخیرا بازی مبارزه ای Jump Force را ساخته و عرضه نموده بود. از نظر فرایند هم با یک بازی مبارزه ای شبیه به Jump Force طرف هستیم که عناصر نقش آفرینی را هم در خود جای داده است.

بازی کننده ها در بازی One Punch Man: A Hero Nobody Knows شخصیتی کاملا جدید برای خود می سازند. می توان در نقشه ای بزرگ، از شخصیت های مختلف دنیای One Punch Man ماموریت ها و مراحل مختلفی گرفت و آن ها را برای پیشرفت در بازی و ارتقا، به خاتمه رساند.

مبارزات بازی One Punch Man در واقع بدون حضور این شخصیت انجام می شوند، چون مطمئنا می دانید که این شخصیت با یک مشت می تواند تمام دشمنان را شکست دهد. بازی کننده ها به هنگام مبارزات، زمان مشخصی دارند تا زنده بمانند و دوام بیاورند. در این حین هم شخصیت One Punch Man مثل همواره دیر نموده و مشغول رساندن خود به مبارزه است. پس از رسیدن این شخصیت به مبارزه، او با یک مشت به مبارزه خاتمه می دهد.

برای این که بتوان با سایتاما یا همان One Punch Man هم در مبارزات شرکت کرد، نسخه ای دیگر از سایتاما در بازی قرار داده شده است که لباس خواب به تن دارد و اساسا سایتاما در رویاست. مبارزات با استفاده از شخصیت Dream Version Saitama با یک مشت به خاتمه نمی رسند.

می توانید در ادامه تریلر جدیدی که برای اعلام تاریخ انتشار بازی One Punch Man: A Hero Nobody Knows منتشر شده است و تصاویر جدید این بازی را ببینید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ

به "تاریخ عرضه بازی One Punch Man معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ عرضه بازی One Punch Man معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید