آرسنال 0 - 3 سیتی؛ توپچی ها، فراتر از فاجعه

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، منچسترسیتی با ارائه نمایشی درخشان در نیمه اول پیروز شد با سه گل آرسنال را مغلوب کند.

آرسنال 0 - 3 سیتی؛ توپچی ها، فراتر از فاجعه

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آقای عابدی، اوضاع آرسنال بعد از جدایی اونای امری نیز تغییر چندانی نکرده و توپچی ها در شبی که در همان نیمه اول سه بار دروازه خود را باز شده دیدند، در نهایت با نتیجه 0-3 مغلوب منچسترسیتی شدند تا شانس کسب سهمیه این تیم کمتر از قبل شود.

بازی با برتری منچسترسیتی آغاز شد و این تیم در همان در دقیقه دوم به گل رسید. روی پاس عرضی گابریل ژسوس، این کوین دی بروین بود که پیروز شد با یک ضربه تماشایی به گوشه دروازه، برند لنو را مغاوب کرده و تیمش را پیش اندازد.

حملات سیتی ادامه یافت و این تیم بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه 14 به گل دوم هم دست یافت. این بار پاس کوین دی بروین بعد از برخورد به بازیکنان آرسنال در مقابل رحیم استرلینگ قرار گرفت و او دروازه حریف را به راحتی باز کرد.

در دقیقه 26 و روی پاس مارتینلی، متئو گوندوزی در مقابل دروازه سیتی صاحب موقعیت شد، اما ضربه این بازیکن در موقعیتی خوب به مدافعان سیتی برخورد کرد.

اما در دقیقه 39 سیتی به گل سوم دست یافت. روی پاس فیل فودن، کوین دی بروین پشت محوطه آرسنال صاحب موقعیت شد و با یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه، شب درخشان خود را تکنیل کرده و پیروز به زدن گل سوم شد.

در دقیقه 43 سیتی فاصله ای تا زدن گل چهارم نداشت، اما این بار ضربه دی بروین از پشت محوطه با عکس العمل زیبای برند لنو همراه شد و نیمه نخست با برتری 0-3 سیتی به اتمام رسید.

در دقیقه 50 و با پاس مسوت اوزیل، اولین فرصت آرسنال در نیمه دوم ایجاد شد اما ضربه توریرا از پشت محوطه جریمه سیتیزن ها به بیرون رفت.

سیتی که از برتری خود اطمینان داشت در ادامه به کنترل توپ و میدان پرداخت. در دقیقه 63 سیتی تا آستانه زدن گل چهارم نیز پیش رفت، اما گابریل ژسوس در موقعیتی تک به تک مغلوب برند لنو شد.

در ادامه جریان بازی دوباره آرام شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت چندانی روی دروازه یکدیگر نبودند. در دقیقه 83 و روی نفوذ مندی، استرلینگ می توانست گل چهارم سیتی را به ثمر برساند اما حضور به موقع گوندوزی مانع رخ دادن این اتفاق شد.

در دقیقه 90 استرلینگ با ورود به محوطه از موقعیت خوبی برای زدن گل بعدی سیتی برخوردار بود، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت تا در نهایت سیتی با همان سه گل نیمه اول آرسنال را مغلوب کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آرسنال 0 - 3 سیتی؛ توپچی ها، فراتر از فاجعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرسنال 0 - 3 سیتی؛ توپچی ها، فراتر از فاجعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید