آدام شیف: فرایند استیضاح ترامپ شبیه یک محاکمه متقلبانه است

به گزارش وبلاگ آقای عابدی به نقل از سی ان ان، آدام شیف رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا امروز سه شنبه و ساعاتی پیش از شروع استیضاح ترامپ در سنای کشورش در سخنانی از قطعنامه این مجلس درباره فرایند برگزاری جلسات استیضاح انتقاد کرد.

آدام شیف: فرایند استیضاح ترامپ شبیه یک محاکمه متقلبانه است

رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا در این باره به وبلاگ آقای عابدی گفت: ما شب گذشته برای نخستین بار متن قطعنامه میچ مک کانل (رهبر اکثریت جمهوریخواه در سنای آمریکا) را درباره فرایند برگزاری جلسات محاکمه مشاهده کردیم.

آدام شیف در این باره افزود: وقتی که متن را دیدیم متوجه شدیم چرا آنها نگذاشتند از متن قطعنامه آگاه شویم. این قطعنامه طوری است که باعث می گردد فرایند استیضاح اصلاً شبیه به فرایند محاکمه بیل کلینتون رئیس جمهور پیشین امریکا نباشد. این فرایند یک محاکمه منصفانه نیست. این فرایندی برای یک محاکمه متقلبانه است.

وی در ادامه اضافه نمود: این فرایندی است که نشان می دهد شما می خواهید در کنار رئیس جمهوری حرکت نموده و به او اجازه دهید به ایجاد اخلال در فرایند اقدامات کنگره و مخفی کردن حقایق از مردم آمریکا، ادامه دهد.

لازم به ذکر است، فرایند اعلامی میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوریخواه در سنای آمریکا برای استیضاح ترامپ در سنای این کشور به گونه ایست که محاکمه در 4 روز برگزار می گردد؛ در 2 روز نخست، 12 ساعت به تیم رؤسای محاکمه و 12 ساعت به وکلای ترامپ وقت اختصاص داده می گردد؛ شهادت شهود هم پشت درهای بسته به انجام می رسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آدام شیف: فرایند استیضاح ترامپ شبیه یک محاکمه متقلبانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدام شیف: فرایند استیضاح ترامپ شبیه یک محاکمه متقلبانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید