خبر تائید شد ؛ ایرج طهماسب و عروسک هایش به تلویزیون می آیند ، پشه، بچه، مگسی، قیمه خانم و آقای روح هم هستند

به گزارش وبلاگ آقای عابدی، نوروز 1403 فصل تازه مجموعه مهمونی با اجرای ایرج طهماسب و عروسک هایش به شبکه نسیم می آید.

خبر تائید شد ؛ ایرج طهماسب و عروسک هایش به تلویزیون می آیند ، پشه، بچه، مگسی، قیمه خانم و آقای روح هم هستند

بر اساس نامه ای که از اداره کل بازرگانی صداوسیما در فضای مجازی منتشر شده، این اداره کل با اشاره به بازگشت ایرج طهماسب و برنامه محبوبش به قاب تلویزیون، از مدیران شرکت ها، صاحبان صنایع و کانون های تبلیغاتی برای ارائه درخواست خود به منظور تبلیغات انحصاری این برنامه دعوت کرد، تا جایگاه این تبلیغات را به بالاترین مبلغ پیشنهاد ارائه شده اختصاص دهد.

چندی پیش قرار شد که رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار با دو برنامه به تلویزیون بازگردند که این موضوع تا به امروز منتفی بوده و حالا باید دید آیا ایرج طهماسب حضورش در تلویزیون قطعی است؟ تلویزیونی از زمان ریاست پیمان جبلی در صداوسیما کمترین چهره را در برنامه های تلویزیونی و مسابقاتش داشته است.

برنامه مهمونی طهماسب که این روزها در شبکه نمایش خانگی پخش می گردد دچار حواشی مختلفی شد و زیاد نتوانست توقع مخاطبان را برآورده سازد و باید دید در صورت حضور این تیم در تلویزیون، نظر مخاطبان همیشگی این تهیه کننده مشهور، تامین خواهد شد یا خیر.

البته رویکرد حضور سلبریتی ها در تلویزیون آنقدر موضوع پرحاشیه ای شده است که این رسانه تصمیم گرفته در برنامه ای با عنوان جام جم،در نخستین قسمت پخشش به این موضوع اختصاص دهد. باید دید سازمان در آینده ای نزدیک چه رویکردی را برای حضور چهره ها و بازگشت آنها به شبکه های اصلی سیما خواهد داشت؟

منبع: همشهری آنلاین

به "خبر تائید شد ؛ ایرج طهماسب و عروسک هایش به تلویزیون می آیند ، پشه، بچه، مگسی، قیمه خانم و آقای روح هم هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر تائید شد ؛ ایرج طهماسب و عروسک هایش به تلویزیون می آیند ، پشه، بچه، مگسی، قیمه خانم و آقای روح هم هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید